Wynajem biura w Krakowie

Kraków jest drugim największym po Warszawie miastem Polski, a także jedną z największych aglomeracji miejskich w naszym kraju. To także jedno z głównych centrów kulturalnych oraz uniwersyteckich w Polsce oraz w całym regionie środkowej Europy.

Kraków to miasto chętnie odwiedzane przez turystów nie tylko z całej Polski, ale i z całej Europy i całego świata. To wszystko sprawia, że w licznych badaniach Kraków lideruje jako najlepsze miasto do zamieszkania w Polsce. Aglomeracja dawnej stolicy Polski obfituje w miejsca pracy, a rynek biurowy zajmuje tu drugie miejsce za aktualną stolicą Polski – Warszawą. Herbewo oferuje wynajem biura. Kraków jest siedzibą firmy.

Wynajem biur Kraków – Biurowiec Regent Office

Najwyższy standard lokali biurowych do wynajęcia oferuje Biurowiec Regent Office przy ulicy Prądnickiej 20A w Krakowie. Powierzchnia piętra to ponad 1000 m2. Budynek został wyposażony m.in. w:

  • system BMS;
  • kontrolę dostępu do stref najemcy;
  • duży parking podziemny na 100 miejsc;
  • obszerny parking dla rowerów ze stacją naprawy, która znajduje się w garażu oraz na zewnątrz budynku.

Biurowiec Regent Office odznacza się piękną, oryginalną architekturą. Projekt bryły tego budynku koresponduje ze znajdującym się nieopodal Fortem Kleparz. Elewacja wykonana została z kamienia oraz cegły hoffmanowskiej, która jest ręcznie formowana. To wszystko sprawia, że budynek biurowca doskonale wkomponowuje się w otoczenie, stanowiąc wizualne, naturalne przedłużenie Parku Kleparskiego. 

Wynajem biura Kraków – Centrum Biurowe Herbewo

W skład Centrum Biurowego Herbewo wchodzą biura w wysokim standardzie, które znajdują się w budynku położonym w kwartale w samym centrum Krakowa w lokalizacji: ulica Prądnicka 4, Aleja Słowackiego 64 i 66 oraz ulica Lubelska 29. Do dyspozycji najemców są tu powierzchnie biurowe w zróżnicowanym metrażu oraz standardzie. Centrum Biurowe Herbewo posada parkingi podziemny oraz naziemny, a także szereg różnego rodzaju udogodnień. Na korzyść tego miejsca przemawia także  doskonała lokalizacja: bliskość Nowego Kleparza z szerokim wachlarzem usług, licznymi przystankami autobusowymi i tramwajowymi oraz  ścieżkę rowerową. Ponadto w niewielkiej odległości znajdują się  Dworzec PKP i PKS. To sprawia, że obiekt ten jest doskonale skomunikowany z całym miastem i aglomeracją Krakowa.

Wynajem biura Kraków – zabytkowe kamienice w centrum Krakowa

Nasze biura na wynajem znajdują się także w pięknych, zabytkowych kamienicach w samym centrum Krakowa, które przeszły generalny remont oraz adaptacje pod biura w najwyższym standardzie. Lokale biurowe znajdują się przy ulicy Karmelickiej oraz ulicy Basztowej. Budynki biurowe na wynajem w tych prestiżowych lokalizacjach odznaczają się ponadczasową elegancją oraz niepowtarzalnym klimatem, które można uzyskać jedynie w historycznych kamienicach. Ulica Basztowa to takie atuty jak bliskość Rynku Głównego i Starego Kleparza, a wszystko z widokiem na krakowskie Planty. Kamienica przy ulicy Karmelickiej oferuje m.in. ogród z szemrzącym strumykiem, który mieści się za budynkiem – stanowi przestrzeń relaksu dla pracowników biur.