Gdzie zostawić auto firmowe podczas podróży służbowej?

Wybierasz się w służbową podróż i chciałbyś pojechać na lotnisko firmowym samochodem, jednak nie wiesz co z nim zrobić? A może nie jesteś przekonany do takiego rozwiązania właśnie z tego powodu? Jest na to proste rozwiązanie. Dowiedz się, gdzie zostawić służbowe auto podczas podróży!

Służbowa podróż – czym dojechać na lotnisko?

Podróż służbowym samochodem na lotnisko przed wyjazdem na delegację to świetny pomysł. Zaoszczędzasz sobie dodatkowych i niepotrzebnych nerwów czy czasu straconego na wszystkich przesiadkach, opóźnieniach oraz dojazdach. Jest to także dużo bardziej komfortowe rozwiązanie, szczególnie, gdy planujesz podróż z dużym bagażem. Jeśli mieszkasz w mieście, w obrębie którego znajduje się lotnisko, możesz jeszcze ewentualnie zdecydować się na dojazd busem czy pociągiem.

Jednak, jeśli musisz dojechać do innego miasta, może czekać Cię długa podróż, która przy dojeździe transportem publicznym wydłuży się nawet kilkakrotnie. To właśnie dlatego warto zdecydować się na strzeżony parking. Lotnisko Katowice ma dla swoich podróżnych świetne rozwiązanie!

Parking? Lotnisko Katowice – Pyrzowice!

Port lotniczy w Katowicach – Pyrzowicach jest jednym z najprężniej działających lotnisk w południowej Polsce, jeśli nie w całym kraju. Tylko z zeszłym roku skorzystało z niego prawie cztery miliony pasażerów! Jest więc całkiem prawdopodobne, że jeśli nie teraz, to w najbliższej przyszłości również Ty będziesz zaczynał swoją służbową podróż w tym miejscu.

Wybierając firmowy samochód jako środek transportu zapewnisz sobie szybki i najbardziej komfortowy dojazd na lotnisko w Katowicach – Pyrzowicach. Jeśli wybierzesz strzeżony parking, który znajduje się w pobliżu, nie będziesz musiał się denerwować na biznesowych spotkaniach i zastanawiać, czy auto jest całe i bezpieczne.

Najważniejszy jest dobry wybór parkingu

Co powinno odznaczać najlepszy parking? Lotnisko Katowice – Pyrzowice oferuje w swoim pobliżu wiele płatnych parkingów. Jednak przy decydowaniu się na któryś z nich sprawdź przede wszystkim, czy posiada odpowiednią ochronę. Powinien być strzeżony 24 godziny na dobę, powinien być także bez przerwy monitorowany i oferować pełny zakres ubezpieczenia.

Zwróć również uwagę, w jakiej odległości od wejścia na terminale znajduje się parking oraz czy oferuje transport na płytę lotniska, nawet jeśli wynosi ona 100-150 metrów. Wiadomo – im bliżej, im lepiej. Dodatkowym atutem jest restauracja. Warto przed podróżą zjeść treściwy posiłek, a nie tylko batona czy kanapkę, kupioną w pośpiechu w sklepie bezcłowym.